Ressam Zehra Sengir, tuval üzerine akrilik ve yağlı boya tekniğinde yaptığı eserlerinden oluşan ‘Kuşların Şarkısında Renkler’ temalı resim sergisini, SANKO Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşturdu. Sanatın toplumların ilerlemesinde önemli rol oynadığını belirten Sengir, eserlerinin rüyalar alemine, gönül genişliğine ve özgürlüğün sembolü kuşların kanat çırpışlarına izdüşümleri olarak yansıdığını söyledi. Sergi, 17 Mayıs 2024 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.