Nothing CMF Phone 1, Değiştirilebilir Arka Kapak ile Geliyor

Nothing’in merakla beklenen uygun fiyatlı telefonu CMF Phone 1, 8 Temmuz’da görücüye çıkmaya hazırlanıyor ve şirket heyecanı arttırmak için sık sık yeni bilgiler paylaşıyor. Şirket tarafından X’te yayınlanan son gönderi, telefon hakkında daha ilginç detaylar ortaya koydu.

CMF Phone 1’in modüler yapısını ve değiştirilebilir arka kapaklara sahip olacağını zaten biliyorduk ancak bugün yayınlanan gönderiyle birlikte sunulacak dört renk seçeneğini de görmüş olduk. Siyah, mavi, açık yeşil ve turuncu olmak üzere dört renk seçeneği bulunuyor. Gelecekte daha fazla renk seçeneği de görebiliriz ancak telefonun ilk etapta bu renklerle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Geçmişte, değiştirilebilir bambu arka kapakları ile Motorola Moto X (2. Nesil) ve daha yakın zamanda Carl Pei’nin eski şirketi OnePlus’ın kolayca değiştirilebilen kumtaşı arka kapağa sahip OnePlus 2 modeli ile bu fikre benzer girişimler görmüştük.

Nothing CMF Phone 1, arka panelinin hasar görmesi durumunda yüksek meblağlar ödemek veya tek bir renge bağlı kalmak zorunda olmadığınız için bu özellik oldukça cazip. Sadece yeni veya beğendiğiniz başka bir renkte bir arka kapak ile kolayca değiştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir